Preču kategorijas

Par mums

Mīlēt savu bērnu nozīmē radīt viņam maksimāli komfortablus apstākļus dzīvei un attīstībai, veidot viņa dzīvi interesantu un laimīgu. For Kidi uzdevums ir piedāvāt Jums visu nepieciešamo šim nolūkam!

For Kidi veikals piedāvā preces, kas veicina šo attīstības virzienu gan dažāda vecuma bērniem, gan pusaudžiem. Izmantojot mūsu veikala plašā sortimenta spēles, Jūs varēsiet mērķtiecīgi attīstīt bērna spējas, prasmi, un tāpat arī spēku un bērna veselību.

Mēs piedāvājam mūsu pircējiem tikai tās spēles un rotaļlietas, kuras sekmē bērna potenciālās spējas. Ceram, ka pie mums Jūs saņemsiet nepieciešamās rekomendācijas un varēsiet tās pielietot dažādās spēlēs, kopā ar bērniem.

For Kidi attīstības spēlēm un rotaļlietām, spēles procesā nepieciešama pieaugušo līdzdalība, vismaz sākuma vai iepazīšanās stadijā. Pieaugušais spēles dalībnieks uzņemas vadošo lomu un iemāca bērnus pareizi spēlēt. Turpmāk, bērni pieņemot spēles noteikumus, varēs darboties vieni paši. Spēlējiet un pilnveidojieties kopā ar bērniem!

Area IT
For Kidi interneta veikals © 2021